Kontaktpersoner


FGBMFI-Sverige är indelat i olika distrikt för att lättare kunna samlas till gemenskap. Nedan återfinns kontaktpersoner för Sveriges olika distrikt. Om du vill kontakta ordförande eller någon annan i styrelsen ber vi dig klicka på länken Styrelsen i menyn.



Borås Björn Lenberg
Tel. 0706-456538
b.lenberg@telia.com
Dalarna

Rolf Sköld
Tel. 0702-818177
scamac@dalnet.se

Göteborg

Johan Eklöf
070-7760617
johanb.eklof@gmail.com
Göteborg

Ingmar Alexandersson
0707-820700
ingmar@alexanderssons.se

Daniel Wahlström
Tel. 0702-886655 d.wahlstrom@telia.com

Linköping

Sven-Inge Nilsson
Tel. 0705-83 70 22
sven@mansir.se

Luleå

 

 

 

Mariestad

 

 


Markaryd



 




Mullsjö-Habo

Tero Päivärinta
Tel. +46725320530
teropaiva@gmail.com
Luleå

 

Erik Malm
Tel. 0733-506076
Tel. 0501-43142
guer.malm@hotmail.se


Sune Bäckman
Tel. 0433-101 35 info@backmansbilar.com

Alf Svensson
Tel. 070-6004739
alfsvensson@hotmail.com


Zeth Arvidsson
Tel. 0708-523686
mullsjohabo@fgbmfi.se

Per Högberg
Tel. 0705-138208

Henrik Nilsson
Tel. 0392-12840

Stockholm

Kent Eliasson
Tel. 0707-991387
kent.eliasson@arch.se

Gunnar Granberg
Tel. 0705-39 72 00
gtag.granberg@gmail.com

Sven Nyberg
Tel. 070-4323900 sven.nyberg@swipnet.se

Småland Alf Liljehall
Tel. 0706-65 57 77
alf@alfliljehall.se

 

 

 

Uppsala

 

 

 

 





Per Torstensson
Tel. 070-5459504
elisabet.per@telia.com


Lars-Erik Näsström
0709-404870
larserik@nasstrommaskin.se

Erik Stigsson
0706-777409
erik.stigsson@tele2.se

Alf Liljehall
0706-65 57 77
alf@tellux.se 

 


 

 

 

  
  
 


 


FGBMFI  Postgiro: 70 10 71 - 3