Styrelsen


Här finns en lista över den svenska styrelsen för 2018. FGBMFI Sverige:

 

Ordförande       Johan Eklöf
       070-7760617
       johanb.eklof@gmail.com 
       Göteborg

Vice Ordf. Alf Liljehall
Tel. 0706-65 57 77
alf@alfliljehall.se
Uppsala

Sekreterare Kent Eliasson
Tel. 0707-991387
kent.eliasson@arch.se
Stockholm
Kassör

Ingmar Alexandersson
Tel. 0707-82 07 00
ingmar@alexanderssons.se
Göteborg

Sven-Inge Nilsson
Tel. 0705-83 70 22
sven@mansir.se
Mjölby

Sven-Erick Carlsson
Tel. 070 -796 29 61
secarlsson@gmail.com
Ödsmål

Bert Lundgren
Tel.073-347 72 00
lundgren.bert1@gmail.com
Göteborg (Hjälteby)

Samuel Kristiansson
Tel 070-5170808
samuel-k@telia.com

Alf Svensson
Tel.070-6004739
alfsvensson@hotmail.com
Örkelljunga

Johan Ericson
070-8898683
johan.ericson@kungliga.se
Malmö



International v.P.
FGBMFI Europe

International
Director at L.

Johan Eklöf
Göteborg


Daniel Wahlström
Tel. 070-2886655
d.wahlstrom@telia.com 
Göteborg

International
Director
Alf Liljehall
Uppsala

 

Om du har frågor eller funderingar kring FGBMFI, får du gärna kontakta någon av ovanstående personer.